150 zł za Konto Jakie Chcę od banku Santander (łatwe 230 zł, możliwe nawet 680 zł)

Trwa promocja organizowana przez Santander Bank Polska, w której do zgarnięcia jest 150 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka. Warunki są bardzo proste do spełnienia, samo konto warte polecenia. Dla chętnych podjąć dodatkowe działania na koncie możliwe nawet 680 zł zysku.

Kiedy zaczynałem korzystać z promocji bankowych, karty kredytowe budziły we mnie spory niepokój (teraz już wiem, że niesłusznie), z lokat wtedy nie korzystałem, więc również podchodziłem do nich ostrożnie. Konto osobiste jednak posiadałem jak chyba każdy, więc tego typu produktu aż tak się nie obawiałem. Z tego względu pierwszą promocją bankową z jakiej skorzystałem była właśnie oferta na konto osobiste w banku Santander (wtedy jeszcze BZWBK). Z tym większą radością przedstawiam bardzo fajną promocję na konto właśnie w tym banku.

Zakładam, że zasady działania konta osobistego znasz, bo posiadasz przynajmniej jedno takie konto. Jest to podstawowy produkt bankowy, często wręcz niezbędny do wygodnego funkcjonowania we współczesnym świecie.

Zastanawiasz się jak to możliwe, że za założenie zwykłego konta osobistego można zgarnąć tak atrakcyjne bonusy? Opisałem to już w tym miejscu, więc odsyłam cię do zapoznania się z tamtym wpisem.

Otwórz Konto Jakie Chcę i odbierz do 150 zł na zakupy

Promocja kierowana jest do nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 01.07.2018. Jeśli jesteś nowym klientem, wystarczy, że złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową na dedykowanej promocji stronie banku.

Przy składaniu wniosku ważne jest by wyrazić zgodę na:

  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
  • kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • zgodę na elektroniczny kanał kontaktu EKK

Należy pamiętać o podaniu nr telefonu oraz adresu e-mail do kontaktu. Wniosek można złożyć najpóźniej 31.08.2019, natomiast umowę należy podpisać do 15.09.2019.

50 zł na start za otwarcie konta

Spełnienie opisanych powyżej prostych warunków przy otwarciu Konta Jakie Chcę zostanie nagrodzone bonem na kwotę 50 zł do wydania w Biedronce. Nagroda zostanie przekazana na e-mail podany w trakcie składania wniosku do dnia 31.10.2019.

100 zł za wpływ na konto i transakcje kartą

Następnym etapem promocji, jest otrzymanie 100 zł analogicznie jak wyżej, na adres e-mail jako bon do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Aby zgarnąć kolejny bonus trzeba:

  • zapewnić sumę wpływów na konto w terminie 30 dni od aktywacji konta, najpóźniej do 15.10.2019 r. w wysokości co najmniej 1000 zł (nie musi to być wynagrodzenie, wystarczy zwykły przelew lub wpłata we wpłatomacie)
  • wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta (kwota transakcji nie ma znaczenia, liczą się zakupy online oraz stacjonarnie)

Należy pamiętać, że konto oraz karta muszą muszą pozostać aktywne do momentu wypłaty nagrody.

To nie koniec atrakcji. Bank oferuje możliwość zgarnięcia kolejnych pieniędzy.

80 zł za skorzystanie z polecenia

Kolejna bardzo prosta czynność, w celu powiększenia naszego zysku, to skorzystanie z kodu polecającego. Przy składaniu wniosku o konto wystarczy podać kod 1011787970.

W celu otrzymania premii należy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarto umowę:

  • zalogować się do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander
  • wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł

Dodatkowy warunek programu poleceń to nieposiadanie konta w banku Santander od 01.05.2018 i wyrażenie zgody na przekazanie informacji o otrzymaniu nagrody dla polecającego (nie martwcie się, nie są przekazywane żadne dane osobowe, chodzi jedynie o sam fakt spełnienia warunków otrzymania nagrody).

Kolejne pieniądze za polecanie konta rodzinie i znajomym

Jako posiadacz Konta Godnego Polecenia możesz dalej zarabiać polecając bank rodzinie i znajomym. W tym celu przejdź na stronę „Oferta banku”, a następnie „Program poleceń” by wygenerować własny kod, który możesz przekazywać dalej, zgarniając kolejne bonusy w wysokości 80 zł od osoby.

Program poleceń trwa do 30.09.2019 a nagroda zostanie przekazana w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

150 zł za przelew wynagrodzenia, renty, emerytury

Dodatkowo już tylko do 31.07.2019 można przystąpić do promocji związanej z przelewem wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski.

Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, jeżeli spełni łącznie następujące warunki:

  • w miesiącu, w którym podpisze umowę o konto osobiste prowadzone w złotówkach złoży w usługach Santander internet lub przez infolinię banku 1 9999 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na pierwsze nowo otwarte konto (min. 1000 zł)
  • przez 3 kolejne miesiące po złożeniu dyspozycji przekazania wynagrodzenia w każdym z miesięcy na konto osobiste wpłynie wynagrodzenie oraz uczestnik wykona min. 5 transakcji kartą do konta

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji konta z wynagrodzeniem, edycja III.

Do 300 zł zwrotu za rachunki

Za opłacanie przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty z Konta Jakie Chcę rachunków za gaz, prąd i/lub usługi telekomunikacyjne możemy otrzymać 1% zwrotu (tzw. moneyback), maksymalnie 300 zł w ciągu roku.

Opłaty w ramach Konta Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę jest o tyle atrakcyjne, że jego prowadzenie jest całkowicie darmowe, oznacza to, że nie ma opłat nawet jeśli z konta nie korzystamy wcale.

Opłata może zostać naliczona za kartę w zależności od wybranego wariantu: 3 zł lub 5 zł miesięcznie. W wariancie pierwszym opłata jest stała, natomiast w drugim nastąpi zwolnienie z opłaty przy wykonaniu kartą co najmniej 5 transakcji w danym miesiącu.

Wypłaty z bankomatów sieci Santander Bank Polska są darmowe, ale opłacie podlega wypłacenie z pozostałych bankomatów (5 zł). Warto pamiętać o możliwości wypłacania pieniędzy z bankomatów w Polsce za pomocą BLIKa, co nie wiąże się z opłatą.

Więcej szczegółów jak zawsze w tabeli opłat i prowizji, którą linkuję w sekcji przydatnych linków.

Przydatne linki


Przydał Ci się ten wpis? Podeślij znajomym, może też skorzystają. Będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz i/lub udostępnisz artykuł za pomocą poniższych przycisków.Cześć, mam na imię Damian i zarabiam na promocjach bankowych już od kilku lat. Śledzę rynek promocji bankowych, bo sam regularnie z nich korzystam. Polecam też co lepsze oferty znajomym i rodzinie. Z rozmów z czytelnikami wiem, że okazje finansowe budzą szczególną ostrożność, a czasem i nieufność, dlatego cenię sobie budowanie zaufania poprzez szczerość, autentyczność, prosty język bez zbędnego nadęcia i otoczki marketingowej. Nie jestem doradcą finansowym, jestem zwykłym gościem, który znalazł kilka fajnych sposobów jak zaoszczędzić lub dorobić trochę "grosza" i dzielę się tym na blogu. Więcej o mnie tutaj.

Komentarze