400 zł na Allegro za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity

Okazja hit! Voucher o wartości 400 zł do wydania na Allegro za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity.

Ponownie warunku są bardzo proste do spełnienia.

  • wiek uczestnika – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce (dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.)
  • uczestnik nie posiada karty głównej karty kredytowej Citibanku od 01.01.2018
  • termin złożenia wniosku to 15.04.2020

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione to po otrzymaniu bezpłatnej karty pozostaje już tylko zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej Citibanku, a następnie wykonać płatności kartą w sklepach fizycznych lub/i w internecie na łączną kwotę 1500 zł w ciągu trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu otrzymania karty (można szybciej, wtedy też bon trafi do nas szybciej).

Jak to działa i dlaczego to nie ściema?

Więcej informacji o użytkowaniu karty Citi Simplicity oraz o tym jak to możliwe, że za wyrobienie darmowej karty zgarnąć można tak atrakcyjne nagrody pisałem w osobnym artykule (kliknij by przeczytać).

Jeśli jesteś osobą nową w temacie kart kredytowych i chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu to zapraszam do tekstu z pytaniami i odpowiedziami o karty kredytowe.

W przypadku pytań jestem do dyspozycji, odezwij się bezpośrednio lub daj znać w komentarzach 🙂

Standardowo załączam oficjalne informacje o ofercie ze strony banku:


Przydał Ci się ten wpis? Podeślij znajomym, może też skorzystają. Będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz i/lub udostępnisz artykuł za pomocą poniższych przycisków.Cześć, mam na imię Damian i zarabiam na promocjach bankowych już od kilku lat. Śledzę rynek promocji bankowych, bo sam regularnie z nich korzystam. Polecam też co lepsze oferty znajomym i rodzinie. Z rozmów z czytelnikami wiem, że okazje finansowe budzą szczególną ostrożność, a czasem i nieufność, dlatego cenię sobie budowanie zaufania poprzez szczerość, autentyczność, prosty język bez zbędnego nadęcia i otoczki marketingowej. Nie jestem doradcą finansowym, jestem zwykłym gościem, który znalazł kilka fajnych sposobów jak zaoszczędzić lub dorobić trochę "grosza" i dzielę się tym na blogu. Więcej o mnie tutaj.

Komentarze