O mnie

Cześć, mam na imię Damian i zarabiam na promocjach bankowych już od kilku lat.

Śledzę rynek promocji bankowych, bo sam regularnie z nich korzystam. Polecam też co lepsze oferty znajomym i rodzinie. Ostatnio moja dziewczyna zgarnęła w prosty sposób 400 zł do wykorzystania w Biedronce i już zrealizowaliśmy za nie kilka zakupów.

Coraz częściej zauważam, że w rozmowach ze znajomymi powtarzam te same informacje lub opisuję im na Messengerze jak to możliwe zgarnąć kilkuset złotowe bonusy bez wysiłku. Postanowiłem, że zamiast pisać każdemu z osobna za każdym razem to samo, lepiej będzie opisać to raz, a porządnie na blogu i zwyczajnie odsyłać zainteresowanych do strony internetowej. Temat jest o tyle ciekawy, że w zasadzie bez problemu można rocznie zgarnąć od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Ten blog jest zatem przedłużeniem prywatnych rozmów, obserwacji i zainteresowania rynkiem promocji bankowych. Zastrzegam przy tym, że nie jestem doradcą finansowym, a informacje, które tutaj zamieszczam to są moje osobiste opinie i spostrzeżenia oparte o doświadczenie i zainteresowanie tematem. Jestem zwykłym gościem, który znalazł kilka fajnych sposobów jak zaoszczędzić lub dorobić trochę „grosza” i dzielę się tym na blogu. Planuję zamieszczać najlepsze okazje, bez ściemy i marketingowego lania wody, same konkrety na temat ofert, które uznam za interesujące.

Z rozmów z czytelnikami wiem, że okazje finansowe budzą szczególną ostrożność, a czasem i nieufność. W związku z tym przy prowadzeniu bloga stawiam głównie na budowanie zaufania poprzez szczerość, autentyczność, prosty język bez zbędnego nadęcia i otoczki marketingowej.

Dokładam wszelkich starań, aby teksty były zrozumiałe i wyczerpujące, pamiętaj jednak, że korzystając z poszczególnych promocji bankowych to ty ostatecznie ponosisz odpowiedzialność za spełnienie warunków promocji, a co za tym idzie otrzymanie nagrody.

Jeśli chcesz skorzystać i zarobić na promocjach bankowych razem ze mną, to zapraszam do zapoznania się ze stroną, kontaktu w komentarzach lub przez maila. Chętnie porozmawiam i odpowiem na pytania.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

PS. Nie tylko finansami człowiek żyje. Jestem miłośnikiem gier od kiedy pamiętam, więc jako odskocznię od finansów, dzielę się z wami też okazjami dotyczącymi gier.


Przydał Ci się ten wpis? Podeślij znajomym, może też skorzystają. Będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz i/lub udostępnisz artykuł za pomocą poniższych przycisków.