Zarabianie na promocjach bankowych

Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity

Kim jestem?

Cześć, mam na imię Damian i zarabiam na promocjach bankowych już od kilku lat.

Śledzę rynek promocji bankowych, bo sam regularnie z nich korzystam. Polecam też co lepsze oferty znajomym i rodzinie. Ostatnio moja dziewczyna zgarnęła w prosty sposób 400 zł do wykorzystania w Biedronce. Pieniądze wpłynęły dosłownie kilka dni temu i już zrealizowaliśmy za nie pierwsze zakupy.

Coraz częściej zauważam, że w rozmowach ze znajomymi powtarzam te same informacje lub opisuję im na Messengerze jak to możliwe zgarnąć kilkuset złotowe bonusy bez wysiłku. Postanowiłem, że zamiast pisać każdemu z osobna za każdym razem to samo, lepiej będzie opisać to raz, a porządnie na blogu i zwyczajnie odsyłać zainteresowanych do strony internetowej. Temat jest o tyle ciekawy, że w zasadzie bez problemu można rocznie zgarnąć od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Ten blog jest zatem przedłużeniem prywatnych rozmów, obserwacji i zainteresowania rynkiem promocji bankowych. Zastrzegam przy tym, że nie jestem doradcą finansowym, a informacje, które tutaj zamieszczam to są moje osobiste opinie i spostrzeżenia oparte o doświadczenie i zainteresowanie tematem.

Jeśli również chcesz skorzystać i w łatwy sposób zarobić na promocjach bankowych, to zapraszam do zapoznania się z blogiem, kontaktu w komentarzach lub przez maila. Chętnie porozmawiam i odpowiem na pytania. Pamiętajcie jednak, że korzystając z odpowiednich promocji bankowych to wy ostatecznie ponosicie odpowiedzialność za spełnienie warunków promocji, a co za tym idzie otrzymanie nagrody.

Jak to działa i dlaczego to nie ściema?

Z pewnością zastanawiasz się jak to możliwe, żeby bez wysiłku szybko i łatwo zgarnąć bon na kilkaset złoty czy nawet kilkadziesiąt wyjść do kina gratis. Wbrew pozorom to bardzo proste i opłaca się każdej ze stron. Poniżej wyjaśniam główne powody dlaczego zarabianie na bankach opłaca się każdemu:

 • Dla banku korzyść to znaczne zredukowanie kosztów reklamy. Koszty pozyskania nowego klienta dla banków są duże. Opłaty za reklamę np. w prasie czy telewizji mogą osiągać wysokie pułapy. Ile osób, które obejrzą reklamę w TV zdecyduje się np. założyć kartę kredytową? Raczej niewiele. W przypadku dotarcia do klienta bezpośrednio zachęcając go np. kilkusetzłotowym bonem, finalny koszt pozyskania klienta dla banku jest znacznie niższy niż reklama w TV. Bank zyskuje więc klienta nie ponosząc ogromnych nakładów na szeroko zakrojoną kampanię marketingową.
 • Dla użytkownika. Tutaj sprawa jest jasna. Każdy zainteresowany, może skorzystać z atrakcyjnego dla niego produktu bankowego, a jednocześnie zgarnie atrakcyjną nagrodę. To typowa sytuacja win-win, gdzie korzystają obie strony.

Podsumowując wyjątkowo atrakcyjne oferty, choć z pozoru mogą wyglądać podejrzanie, w rzeczywistości opłacają się każdej ze stron. Dodatkowo, przy fajnej ofercie istnieje duża szansa, że zadowolony klient, poleci swoim znajomym skorzystanie z dobrego produktu. Sam tak robię i podobnie jak polecam znajomym dobry film, serial czy grę, tak i w przypadku dobrych promocji bankowych warto dzielić się dobrą nowiną ;).

Przekonaj się samodzielnie!

Wszystko to co piszę pewnie wydaje się przekonujące, jednak nic tak dobrze nie działa jak przekonanie się na własnej skórze. Baner, który widzisz na tej stronie kieruje do przykładowej promocji, w której za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity zgarnąć można bon o wartości 400 zł na Allegro.

Podstawowe cechy tej oferty z kartą Citi Simplicity:

 • 400 zł na zakupy w allegro.pl
 • brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków
 • rabaty, nagrody i niespodzianki w Programie Korzyści Citi Specials
 • możliwość korzystania z kredytu 0% nawet do 56 dni dla transakcji bezgotówkowych

Co więcej, aby otrzymać kartę i przystąpić do promocji nie trzeba nawet wychodzić z mieszkania. Cały proces powinno dać się ukończyć całkowicie zdalnie (tak było w moim przypadku).

 1. Wniosek składamy online
 2. Konsultant dzwoni w celu weryfikacji i prosi o wymagane dokumenty (można wysłać mailem)
 3. Umowa może zostać zawarta na odległość (chyba, że ktoś woli pisemnie)
 4. Po zakończeniu formalności czekamy na bezpłatną przesyłkę z kartą kredytową

Podstawowe warunki oferty, w celu uzyskania nagrody, są następujące:

 • wiek uczestnika – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce (dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.)
 • uczestnik nie posiada karty głównej karty kredytowej Citibanku od 01.01.2017
 • termin złożenia wniosku to 31.07.2019

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione to po otrzymaniu bezpłatnej karty pozostaje już tylko zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej Citibanku, a następnie wykonać płatności kartą w sklepach fizycznych lub/i w internecie na łączną kwotę 1500 zł w ciągu trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu otrzymania karty (można szybciej, wtedy też nagroda powinna zostać przyznana szybciej).

Gdy myślisz sobie: nie wiem, nie znam się, boję się kart kredytowych i kredytów

Jeśli nie miałeś lub nie miałaś wcześniej do czynienia z kartami kredytowymi i wydają Ci się one straszne to spieszę z wyjaśnieniem, że omawiana karta działa bardzo podobnie jak zwykła karta debetowa do konta osobistego. Zasadnicza różnica jest taka, że zamiast płacić swoimi pieniędzmi, płacisz pieniędzmi banku. 
Co miesiąc otrzymujesz podsumowanie operacji wykonanych kartą i jeśli spłacisz kwotę w wyznaczonym okresie bezodsetkowym od dnia wystawienia wyciągu (dla karty Simplicity to aż 56 dni), użytkowanie karty będzie darmowe. W przypadku niespłacenia w terminie bank naliczy odsetki od niespłaconej kwoty w wysokości określonej regulaminem (dla Citi Simplicity rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%, ale jeśli spłacasz wszystko terminowo to ciebie to nie interesuje).

Co więcej, karta kredytowa to także dodatkowe korzyści. Ten temat poruszę szerzej innym razem, ale teraz warto wspomnieć, że posiadanie karty kredytowej i terminowe spłacanie pomaga w budowaniu dobrej historii kredytowej oraz wiarygodności w bankach. W przyszłości może to zaprocentować, gdy np. będziemy ubiegali się o kredyt hipoteczny.

Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity

Pamiętajcie, że aby karta pozostała dla Was zawsze darmowa należy spłacać ją terminowo. Karta Simplicity nie posiada opłat miesięcznych ani rocznych za podstawowe użytkowanie (czyli płacenie w sklepach stacjonarnych i w internecie). Po zakończeniu promocji nie ma przeciwwskazań, aby zrezygnować z karty, choć osobiście polecam ją zatrzymać. To po prostu dobra i darmowa karta kredytowa, która może się przydać na co dzień. Sam korzystam dokładniej z tej właśnie karty Citi Simplicity od kilku lat i jestem z niej zadowolony. Łączny koszt użytkowania przez te lata wyniósł mnie okrągłe 0 zł 😉

Jeśli masz jakieś pytania to służę pomocą, wystarczy, że dasz znać.

PS. Jeśli zamiast kart kredytowych interesują Cię lokaty, na których prosto i bezpiecznie możesz pomnażać swoje oszczędności, kliknij tutaj i sprawdź jakie najlepsze oferty wybrałem w tym miesiącu.